Classmate Profiles

     User has created a profile: 129
     Profile contains photos: 48
     In Memory: 14
     Contains "In Memory" entry: 10
     Military Service: 23
   Restricted to Classmates only

  

Show by:    A-Z    Last Updated: 129    Newest Members: 129    Latest Comments: 4  


Robert Andrews   
Robert Armenio
Robert Aversa    
Christopher Bailey    
Polyxeni Balouris (Tomalski)    
Gerald Battista    
Rhonda Blackburn (Dennis)   
Tracy Blythe (Hildenbrand)    
Vince Brown  
Betsy Budd (Lipchak)    
Lyn Buechl (Gasper)  
Christine Burkhart (Spangler)  
Shawn Bussard
Richard Byerly   
Peggy Cherkes   
Randy Cochenour    
Anne-Marie Connell (Byerly)   
Robert Conroy    
Patricia Conway (Smith)   
Sharon Cox
Yvonne Coy
Tracey Crawford (Eck)   
Joyce Creedon (Spirko)  
Scot Cressman   
Mary Ann Czajkowski (Viscusi)    
Kim D'alessandro (Lathem)   
Cara Damian (Koster)   
Pamela Daniely
Evan Danis   
Michael Dermott   
Valentina Dicenzo (Miller)   
Amy Dingman (Pengidore)    
Kathleen Dirito  
Shawn Donahue
Janet Dugan (Briski)  
Jeffrey Eck   
John Eckhardt  
Andrea Edenhart
Karen Ehlinger (DiVito)   
Claire Elm (Groll)   
Christina Ettore (Robinson)  
Paul Finland    
Rick Foley
Jamie Forbes (O'Kelly)    
Robin Fowler (Rankin)    
Linda Gareis
Tracy Gercken   
Marcella Goins
Sue Graffia
Bernard Gray    
Thomas Grogan    
Thomas . J. Grogan     
David Haddad    
Jay Hahn    
Jim Hamm   
Mark Hamm
Gregory Happ   
Charles Harvey
Lynn Hauck (Henderson)   
Jack Heflin    
Matt Helbling    
Joseph Herrle     
Robert Howard
Helen Howells
James Hughes    
Carolyn Hunkele (Chuha)   
Gary Interval  
Jennifer Jackson    
Richard Jackson
James Jones
David Kalkbrenner
Linda Kash (Somerville)    
Karole Kinderman (Wagner)   
Thomas Kinslow
Donald Kloes   
Ray Krummert   
Sherry Kujawa   
Douglas Kuszajewski    
John Landry   
Veronica Lee   
Kyle Leibach   
William Lenhart    
Lisa Lewis (Young)   
Lisa Loebig     
Ros Loeum
Run Loeum
Jeffrey Malatak
Ann Malloy (Wright)   
Denise Marciniak (Nolan)    
Kathy Martin (Schilling)    
Richard Marx
Kerri Mauder (Schulties)   
Richard McCune
Jill McDonough   
Gregg Meyer
Rob Miale    
Patrick Miller   
Dyana Miscoe (Beam)   
Dave Mobley   
Lisa Muchow   
Henry Murphy
Patricia Mursch (Knight)    
Melanie Neszpaul (Sefick)  
Matt Nicholas  
Mary Ninehauser (Obriot)   
Thomas O'Brien
Kathleen Ogilvie (Dragone)    
Kevin O'Keefe    
Daniel O'Leary    
Melissa Paff (Blaine)    
Loretta Pappalardo (Martin)   
Manisha Patel
Robert Payer    
Mark Pendred   
Dave Plazek   
Louayne Preininger (Winslow)    
Kevin Quigley    
Robert Rapp    
Wendelyn Rebholz
Susanne Reiner (King)   
Marie Rodgers   
Lisa Rogers (Shaw)   
David Roscoe    
Paul Rosenberger    
Aimee Rowell
Joseph Rubino   
Grant Saylor     
Marie Schmidt    
George Schott   
Adrienne Schouchoff   
Gerald Schraepfer   
Paul Scipione    
David Seifried
Robert Sever   
Joyce Shaw (Soler)   
Leonard Silvester    
Todd Smith  
Jim Snyder    
Rosemarie Snyder (Hartenstein)   
Francis Sobien    
Matthew Sobotka
Melanie Sokolowski (Saflin)   
Pete Sourlas   
Marianne Sporrer (Silvester)   
Constance Spriggs (Koster)  
Patrick Stanton     
Kimberly Stewart (Kirsch)   
Robert Stiger
Wendy Stowell (Yadlosky)   
Craig Thornton     
Mary Tisera (Tisera)   
Ann Vacek (Kuszajewski)  
George Vetterly    
Renee Vettorel   
Richie Veverka    
Andrew Waters
Monica Watts
Ralph Weeks
Jane Weigand (Sporrer)   
Eric White
Guy Williams   
Mary Carole Winter (Kocay)    
James Wonderling   
Jennifer Wooley (Shannon)   
Don Youkers    
Nancy Young (Dobnak)   
Dan Zajac
Thomas Zurcher

Guest Members

George Allen (Gym)
Lynn Andrzejczyk (Special Education)
Dianne Arnold (English)
Sally Bado (English)    
Jon Barcaskey (French)
Mr. Bradley (Couselor)
James Brahm (Social Stud…    
Mrs. Buetzow
Mrs. Burt (Secretary)   
William Caldwell (Athletics, Social…
Mrs. Campbell (Switch Board Operator)
Robert Cline (Special Education)
Mrs. Cloonan (Career Ctr/Public Rel…
Sally Cortese (English)
Paula Coudriet (Business)
Bill Daniels (Science 8)
Nancy Darlington (Business)
Donald Dawson (Business)
John Downey (Social Stud…    
Mrs. Egerman (Secretary)
Mrs. Favors (Counselor)
Dennis Felice (Science)
Joseph Froehlich (Math)
John Gaetano (Business)
Mr. Gatchell (Principal)   
Paul Gerlach (Band/Music)
Suzanne Glencer (Science)
Kathy Gruber (English/Reading)
John Haddad (Special Education)
Reed Harvey (Social Studies)
George Hayduk (Math)  
Donna Heath (Gym/Health)
Robert Hewlett Jr. (Math)
Mr. Hoffman (Counselor)
Jemele Hudson (Math)
Cheryl Johovich (Home Economics)
Ruth Keenan
Virginia Komer (Home Economics)
Kathleen Kovacs (English)
George Latta (Gym/Health)
Anna Lawson (English)
Mrs. Lipke (Attendance Aide)
Kathleen Lomagistro (Science)
Rebecca Mahr (English) (Cartus)  
Earl Marker (Science)
Marianne Massucci (Art)
Robert Mcginnis (Math)    
Carole Miller (Library)
Mr. Murphy (Vice Principal)
Theodore Nevin (Band/Music)
Carol O'Connor (Reading/English)
Thomas Patricca (English/Reading)
George Pearsall (Music/Chorus)
Harry Peterson (Gym)
Louis Petrone (Social Studies)
Mrs. Pfaff (School Nurse)
Joseph Phillips Jr. (Science)
Ann Pricer (Art)   
Ronald Robertson (Industral Arts)
Sheryl Robinson (Spanish)
Julie Rohm
Deborah Rudenko (Special Education)
Barbara Sandy (English)
William Santee (English/Language Arts)
Dorothy Schachter (Business)
William Sebastian (Math/Science)
Bernard Sewak (Social St…    
V. Sgro (Social Studies)
Brenda Smith (Ronsen)   
Russell Stevenson (Math)
Lawrence Thomas (Industrial Arts)
Dolores Tolbert (Health/Gym)
Richard Torre (Industrial Arts)
Carl Trimber (Latin …     
Miss Valor (Counselor)
Karl Wendelin (English)
Thomas White (English)
Janet Williams (Geography)   
W. M. Wyland Jr. (Social Studies)
Joseph Yavorka (Football)    

To join this site click on your name above. If your name needs to be added please contact us.